Видавництво «Кашалот» спеціалізується на виданні книжок з тканини для дітей від 6-ти місяців. Воно засноване у 2003 році в місті Івано-Франківську.
Сьогодні видавництво — це передусім місце народження та відбору ідей. Кожна книжка для нас є дуже відповідальною — тому що це одне з перших життєвих вражень дитини. Книжка сприймається нею як одне ціле — і ми теж творимо її як цільну річ.
Для нас дуже важливим є контакт з батьками наших маленьких «читачів».
Власне якраз реакція малюків на наші книжки допомагає нам вибрати одну з декількох ідей і потім втілити її у тій формі, в якій вона найкраще сприймається маленькою дитиною.
Наші книжки покликані супроводжувати маленьку дитину на шляху пізнання довколишнього світу. Кожна з них присвячена певній темі, важливій для малюка, і розповідає про речі з погляду дитини, її мовою.
М’які книжки можна пропонувати малюкові вже з чотирьох місяців. Маленьким ручкам зручно буде тримати та перегортати м’які сторінки. Вашій дитині сподобаються виразні яскраві малюнки, різноманітні кишеньки та клапани. Відкриваючи їх, малюк розвиває координацію рухів, вправляє дрібні м’язи рук, вчиться концентрувати увагу.
Деякі з наших книжечок ви можете прив’язати до ліжечка, а деякі взяти з собою у візочок, на прогулянку (вони мають для цього спеціальну ручку). Якщо книга забрудниться —
ви можете її випрати.
Всі наші книжки «на виріст»: на кожному етапі розвитку дитина зможе пізнавати з ними щось нове. Наприклад, з книжкою «Йдемо в гості!» дитина навчиться самостійно одягатися. З іншою — рахувати до п’яти, ще з іншою — нагодує домашніх тварин — та й сама незчується, як, «читаючи», з’їсть свій сніданок.
Коли у вашої дитини є книжка-іграшка, вам буде легше у формі гри вводити її у світ «справжніх» книг, простіше буде згодом перейти до читання. Дитині буде приємно, що вона, як і дорослі, має «свою» книжку. Зрештою, ця книжка тільки за формою іграшкова, а за суттю — справжня.

Він завжди зі мною


Графіка, дизайн: Олена Рубановська
Текст: Анна Кирпан
Тканина, 6 стор.
Формат 18 x 18 см.
Цена: 100 грн.
18mplus

Книжка допоможе батькам розповісти своєму малюкові про Ангела Хоронителя. Коли відкриваються клапани, невидимий Ангел стає видимим! Гортаючи сторінки, дитина з радістю дізнається, що у кожній життєвій ситуації Ангел є поруч з нею. Книжка буде доречним подарунком не лише до хрестин, Дня народження чи Дня Ангела, а й при всякій добрій нагоді.

 • перша книжка про Ангела
 • книга з клапанами
 • подарунок для кожного малюка

Різдво у Вифлеємі

Графіка, дизайн: Олена Рубановська
Текст: Анна Кирпан
Тканина, 6 стор.
Формат 16,5 x 16 см.
Цена: 95 грн
18mplus


Біблійна історія про народження Ісуса Христа, подана в простій, доступній для маленької дитини формі. Останні сторінки книги при бажанні можуть перетворитися у справжній вертеп! Зрозуміло, найбільше пригодиться ця книжка в очікуванні Різдва.

 • готуємося до Різдва
 • книга з клапанами
 • книга-вертеп

Ранок у бабусі

Графіка, дизайн: Олена Рубановська
Текст: Данилко А-А
Тканина, 6 стор.
Формат 21,5 x 16,5 см.
Цена: 100 грн

6m4y

Що їсть корівка? А овечка? А коник? Відкрийте з дитиною клапани і знайдіть усіх домашніх тварин. Поступово малюк навчиться пов’язувати зображення кожної тварини з її звуковим символом, а пізніше — і з надрукованим словом.

 • 5 клапанів із застібками
 • знайомимося з домашніми тваринами
 • розвиваємо мовлення дитини
 • вчимося читати цілим словом

Йдемо в гості

Графіка, дизайн: Олена Рубановська
Текст: Данилко А-А
Тканина, 6 стор.
Формат 21,5 x 16,5 см.
Цена: 100 грн
18m5y


Тато, мама, братик і сестричка збираються в гості. Щоб вони прийшли вчасно, спробуйте разом з дитиною допомогти їм — зашнуруйте черевичок, зав’яжіть стрічку, застібніть ґудзик. Й одного дня Ви побачите, що малюк із задоволенням робить все сам. Ця книжка допоможе сформувати навички, необхідні дитині

 • ґудзик, шнурівка, вузли
 • розвиваємо дрібні м’язи рук
 • вчимося самостійності
 • книга про сім’ю

Їде поїзд!

Графіка, дизайн: Олена Рубановська
Текст: Данилко А-А
Тканина, 6 стор.
Формат 21,5 x 16,5 см.
Цена: 100 грн
18m4y

Їде поїзд… І поки він їде, можна встигнути порахувати вагони, а відкриваючи клапани навіть зазирнути всередину — хто там?
Граючись, маленький читач познайомиться з числами та цифрами, навчиться рахувати до п’яти, додавати та віднімати.

 • книга-загадка з 5-ма клапанами
 • рахуємо до 5-ти
 • поняття «число» і «цифра»
 • вчимося додавати та віднімати

День ЯсіТканина, 6 стор.
Формат 15 x 15 см.
Цена: 100 грн
6-18m1Світ прекрасний, коли сяє сонечко і розквітають тюльпани, коли тебе люблять тато і мама, коли поруч вірні друзі. Тоді кожен день — свято… Спробуймо провести цей день разом з королівною Ясею!