«Літачок-рятівничок» Автор: Наталя Вовк
Цена: 65 грн

Зворушлива історія про літачка, з якого часто глузують великі літаки. Але одного дня, далеко в горах, саме він рятує маленького хлопчика. Книжка про те, що ніколи не можна втрачати надії…
Жанр: Казки, оповідання
Вікова група: Малятам
Ілюстрації: Наталя Колпакова
Тип видання: подарункове, кольорове, тверда оправа
Формат: 200×250 мм
Кількість сторінок:
Рік видання: 2010
ISBN: 978-966-7047-90-0

51860835«Повітряні рибки» Автор: Марина та Сергій Дяченки
Цена: 75 грн

З кожної сторінки цієї книжки на читача повіє свіжий вітер радості, подарованої знаменитими українськими фантастами Мариною та Сергієм Дяченками і прекрасним художником Арсеном Джанікяном. Так пишуть, малюють і думають люди третього тисячоліття…
Жанр: Казки, оповідання
Ілюстрації: Арсен Джанікян

«Велике місто, маленький зайчик, або Мед для мами»
Цена: 70 грн

Мама маленького Зайчика застудилася, і він вирішив піти купити для неї меду, адже чай з медом — найкращі ліки на горло. Але місто велике, а Зайчик — дуже маленький, і він заблукав… Зворушлива історія зі зворушливими ілюстраціями і щасливим закінченням.. У надзвичайно живописних ілюстраціях Софії Ус гармонійно поєднуються олія і акварель.
Автор: Іван Малкович, Софія Ус
Жанр: Казки, оповідання
Кількість сторінок: 32

tom22 «100 казок. 1-й том»
Цена: 125 грн

Найкращі українські народні казки з ілюстраціями провідних
українських художників
Одна з найуспішніших книжок видавництва. Лідер продажів серед подарункових кольорових видань протягом трьох останніх років.
Це перший том запланованого тритомника «100 казок». Робота над книгою тривала понад 7 років. Перше видання побачило світ у вересні 2005 р. Третє видання доповнене новими казками й малюнками. Розпочато роботу над аудіоверсією «100 казок».
Формат: 240×305 мм
Кількість сторінок: 160
У продажу: з  2005 року

tom11«100 казок. 2-й том»
Цена: 125 грн

Найкращі українські народні казки з ілюстраціями провідних
українських художників.
Нагороди: найкраща дитяча книга року (Національний конкурс «Книга року-2008»)
То ось вам, любі дітки, і другий том «100 казок». Другий том починається казкою «Колобок» («Зайчикова кашка» — то, радше, такий собі «казковий віршик»), а закінчується «Котигорошком», тобто круглим починається і закінчується. А отже, й не дивно, що прикінцеві малюнки тепер мають форму кола. Далі буде ще цікавіше. Тож до зустрічі у третьому томі!
Формат: 240×305 мм
Кількість сторінок: 128
Рік видання: 2008

porosyatko«Історія одного поросятка»
Цена: 70 грн

Але ж і хвацьке Поросятко!.. Розвалило королівський палац, поклало трупом дванадцять лютих розбійників, стало капітаном піратського корабля… Ви ще не читали про нього?..
Мама мія!.. Адже «Історія одного поросятка» — без сумніву, найкращий у світі «поросячий» бестселер! Написав його чудовий український письменник Юрій Винничук, а ілюстрації створив натхненний гуцульськими кахлями визнаний майстер книжкової графіки Олег Петренко-Заневський.
Автор: Винничук Юрій. Год выхода – 2006.
Художник: О. Петренко-Заневський.
Переплет – твердый.
Язык — Украинский.

263Грицько Чубай «Скоромовка не для вовка»
Цена: 45 грн

Ця книжка – унікальна! Передовсім тому, що її створив один із найдивовижніших, найсвітліших, найтонших, найяскравіших, найтаємничіших українських поетів ХХ століття – леґендарний Григорій Чубай.
Між іншим, один із найулюбленіших поетів покоління твоїх батьків! Ось лише батьки давно знають і люблять інші його твори – «дорослі», з якими й ти неодмінно познайомишся і які й тобі неодмінно полюбляться трохи пізніше, коли підростеш. А ще ця книжка унікальна тим, що вона побачила світ… уперше! Саме так: уперше, незважаючи на те, що ці чудові вірші поет створив для своїх дітей ще тоді, коли вони були маленькі…

Легенда про Східний календар
Цена: 45 грн

Давним-давно, цілих п’ять тисяч років тому, у Древньому Китаї зібрав Небесний імператор звірів і влаштував змагання. Переможцям він обіцяв можливість один раз на дванадцять років правити на землі протягом року. Так з’явився Східний календар. Легенда свідчить, що всі по-різному брали участь у змаганні, не обійшлося без обману, знайшлося місце і шляхетності, та всемогутності дружби. Кажуть, людина набуває рис тварини, в рік якої вона народилася. Прочитайте цю дивовижну історію, згадайте, коли ви народилися, і спробуйте зрозуміти, чи схожі ви на свого покровителя. Легендарну історію проілюстрував для вас всесвітньо відомий художник Ігор Олейников, лауреат Болонської книжкової виставки, автор понад сорока дитячих книг, популярних у тринадцяти країнах світу. Прекрасні ілюстрації сподобаються не тільки дітям, а й дорослим шанувальникам справжнього мистецтва.

snegnaya_koroleva « Снігова королева » (суперобкладинка)
Цена: 110 грн

Ця казка з такою холодною назвою уже майже 200 років зігріває мільйони дитячих сердець у всьому світі. Її автор — геніальний данський казкар Ганс Християн Андерсен (1805—1875).
Ілюстрації: Владислав Єрко, знаменитий український майстер книжкової графіки.     Вікова група: для малят від 2 до 102.
Тип видання: подарункове, тверда ґлянцева палітурка, суперобкладинка, розкішні кольорові ілюстрації.

«Це, мабуть, найдивовижніша дитяча книжка, яку я бачив у своєму житті», — так відгукнувся про Єркову «Снігову королеву» всесвітньо знаменитий Пауло Коельо. evangelia_nova_resize

«Дитяча Євангелія»
Цена: 65 грн

Оповіді про Ісуса. Уперше видання Євангелії для дітей письмово благословили Предстоятелі усіх найбільших традиційних Християнських Церков в Україні. Надзвичайно важливо, що українські діти читатимуть Вічну Книгу без поділів на церковні конфесії, бо саме від нинішніх юних читачів залежить, як швидко в Україні — колисці християнства Центрально-Східної Європи — постане Єдина Помісна Українська Церква. Адже саме за єдність усіх християн молився в Гетсиманському саду Ісус Христос.  Cпеціальна нагорода львівського Форуму видавців-2009
Вишукане подарункове видання. Ілюстрації: Кость Лавро
Вікова група: для малят від 2 до 102
«Детская литература обогатилась новым шедевром»

zolotiy_2009_resize

«Золотий павучок» Різдвяна історія
Цена: 75 грн

Зворушлива різдвяна історія про дивовижну пригоду, що сталася на Святвечір.
Автор: Іван Малкович
Ілюстрації: Катерина Штанко
Вікова група: для дошкільнят та молодших школярів
Тип видання: подарункове, кольорово-розкішне, тверда ґлянцева палітурка
Формат: 220х290 мм

золотий павучок


vovchenia_resize

«Вовченятко, яке запливло далеко в море»
Цена: 85 грн

Чи чули ви коли-небудь, що Вовченя може запливати всередину моря, щоб побавитися там зі своїми друзями? Правда воно, як і ви не знає ні про жахливе Морське Страховисько, ані про підступну Рибу-Пілу. Але дуже швидко йому доведеться про це дізнатися, адже воно потрапить у справжній вир дивовижних підводних пригод…
Автори: Марійка Луговик, Іван Малкович. Ілюстрації: Софія Ус
Вікова група: для молодшого шкільного віку
Тип видання: подарункове, в твердій оправі, кольорове
Нагороди:
Найкраща дитяча книга 2002 року (Національний конкурс «Книга року-2002»)

glazoviy_resize

«Гуморески»
Цена: 43 грн

Буцімто невибагливі на «естецький» слух гуморески роблять людей щасливішими і звільняють їх від страху. Звичайно, цю книжку адресовано передовсім дорослим, але такі розділи, як «Де беруться діти» та багато інших гуморесок з радістю читаються уже кількома поколіннями школярів. У цій книжці уперше зібрано найкращі твори Майстра сміху з усіх періодів його творчості.
Серія: «СміхоТерапія»
Автор: Павло Глазовий
Ілюстрації: Кость Лавро
Вікова група: для дорослих (і кілька жменьок дітям)
Формат: 130×200 мм. Кількість сторінок: 336